Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe Pawłowice Małe – na sprzedaż i na wynajem Pawłowice Małe

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Lokal handlowy Pawłowice Małe

Pawłowice Małe,dolnośląskie

11 zł/m²84 m² 924 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opis ogłoszenia pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia część budynku dworcowego o pow. użytkowej 84,00 m2 w miejscowości Pawłowice.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Lokal handlowy Chojnów

Chojnów(Pawłowice Małe + 14 km)

5 200 000 zł3 514 m² 1 479,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:200

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

"Nieruchomości Apartament" Krzysztof Naskręt   nieruchomość pod inwestycje! Do sprzedania nieruchomość położona na działce o powierzchni 4000 m2 znajdującej się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Gwiezdna

Kopernika,Legnica(Pawłowice Małe + 7 km)

35 zł/m²445 m² 15 575 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowy 445 m w wysokim standardzie idealny dla Twojej firmy! Zapraszamy do wynajęcia prestiżowego lokalu biurowego o powierzchni 400 m , znajdującego się w nowoczesnym biurowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Złotoryjska

Tarninów,Legnica(Pawłowice Małe + 7 km)

25 zł/m²120 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Polecamy lokal pod działalność gospodarczą w Legnicy w sąsiedztwie ulicy Złotoryjskiej w Legnicy. Lokal można zaadaptować na dowolną działalność gospodarczą. Idealnie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Wrocławska

Stare Miasto,Legnica(Pawłowice Małe + 7 km)

1 200 000 zł130 m² 9 230,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dotyczy lokalu Handlowo-Usługowego znajdującego się w Legnicy w okolicach Centrum Miasta, głównym atutem nieruchomości jest bardzo duże natężenie ruchu pieszego oraz samochodowego.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Basztowa

Złotoryja(Pawłowice Małe + 12 km)

155 000 zł48,92 m² 3 168,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego usytuowanego w ścisłym centrum Złotoryi. Główne atuty nieruchomości: - doskonała lokalizacja w centrum miasta. -.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Basztowa

Złotoryja(Pawłowice Małe + 12 km)

75 000 zł17,85 m² 4 201,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Piastowska

Stare Miasto,Legnica(Pawłowice Małe + 7 km)

26,90 zł/m²9 156 m² 246 296 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:263

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Piastowska 72, legnica Powierzchnia uż.: 9 156 m2 Liczba pomieszczeń: 263 Grunt: dz. ewid. nr 159 o pow. 5 875 m cena: 26,90 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Pocztowa

Stare Miasto,Legnica(Pawłowice Małe + 7 km)

3 790 000 zł2 375 m² 1 595,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Inwestycyjna perła W sercu legnicy Na sprzedaż wyjątkowy budynek mieszkalno-usługowy z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowany w centralnej części Legnicy, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Marsa

Kopernika,Legnica(Pawłowice Małe + 7 km)

65 zł/m²60 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia Galeria Handlowa, os. Kopernika, legnica Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 60 m z możliwością dostosowania metrażu do.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij